FARNÍ ODPOLEDNE

08.11.2010 21:41

FARNÍ ODPOLEDNE

Přijměte pozvání k příjemnému společnému odpoledni farníků v neděli 21.11.2010.  Pro tuto příležitost budou dveře fary od 14 do 17 hodin otevřeny všem, kdo chtějí u dobré kávy, vínka či dortíku posedět s otcem Františkem a ostatními přáteli z řad farníků. Využijte možnosti prohlédnout si, v jakém stavu vlastně naše fara momentálně je.  Už delší dobu jako farnost zvažujeme jak s farou naložit, zda do ní investovat a pak moci využívat pro různá společenství nebo kulturní události. Teď na místě dáme hlavy dohromady a zkusíme reálně odhadnout co je v našich silách fyzických i finančních.

Součástí farního dne bude jarmareční prodej drobných výrobků pro radost. Budete si moci vybrat a zakoupit nové vánoční ozdoby z vizovického těsta, ručně vyráběná blahopřání k různým příležitostem, svíčky z pravého včelího vosku, drobné šperky a další. Nebudou chybět ani zdobené perníčky pro děti, vnoučata. Všechny tyto dárky pro Vás vyrobily maminky s malými dětmi, které patří do společenství Modliteb matek. Ceny budou vskutku symbolické,  vybraná částka bude sloužit jako startovací impulz pro financování úprav na faře. Po celou dobu farního odpoledne bude současně otevřen i kostel.

Vděčně  přijmeme jakoukoliv pochoutku z Vaší domácí kuchyně coby součást občerstvení.

Všichni jste srdečně zváni,  přizvěte s sebou přátele, rodinu!

Otec František a maminky z Modliteb matek