Vydařené farní odpoledne!

21.11.2010 21:28

Rozsvícená, zamžená okna fary dnes kolemjdoucím možná nedají spát. Ano, fara dnes byla skutečně "k prasknutí" plná návštěvníků.  Na Farním odpoledni se sešli velcí, malí i ti nejmladší -  pod 100 cm - v kočárcích. Otec František všechny srdečně vítal, stejně tak hostitelky, maminky ze skupiny Modliteb matek. Pamětníci si prošli budovu, dali k dobrému několik vzpomínek a zážitků. Při uzobávání domácích dobrot se všem v teple příjemně sedělo. Málokdo také odolal koupi ručně vyráběných dárků. Při společné debatě se probraly plány na budoucnost farní budovy ze všech stran. Těšme se, co bude dál!

Upřimně děkujeme všem, kdo přispěli ke společnému pohoštění,  obětavému udržovateli ohně v kachlových kamnech! Kasička také nezůstala prázdná, díky Vám!